Sukienka z krótkim rękawem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 46,53 zł 46.53
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 1822

Opis

Prezentujemy przepiękną sukienkę z krótkim rękawem z kołnierzem w łódkę. Materiał zrobiony z imitacji koronki.

 

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiary................38........40........42........44........46........48

Długość całkowita......97........98.......104.....106........110......110

Długość od pachy........76........77........82........83........84........85

Szerokość biust........46........48........50........54........56........58

Szerokość w pasie........40........42........44........47........50........52

Szerokość biodra........46........49........53........56........58........60

Szerokość na dole........50........50........54........56........58........60

Długość rękawa.......8...........8...........9...........9..........10........10

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
119,00 zł
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
139,00 zł
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
139,00 zł
szt.
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
179,00 zł
Kolorowy kardigan 421
Kolorowy kardigan 421
179,00 zł
Melanżowy kardigan 405
Melanżowy kardigan 405
279,00 zł
szt.
Kardigan  na guzik  z alpaką 408
Kardigan na guzik z alpaką 408
199,00 zł
Kardigan damski w litery 507CN
Kardigan damski w litery 507CN
159,00 zł
Klasyczny półgolf 367
Klasyczny półgolf 367
139,00 zł
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
119,00 zł
Sweterek wiązany na plecach 385
Sweterek wiązany na plecach 385
139,00 zł
Kardigan w prążek 426
Kardigan w prążek 426
179,00 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Koszula damska z krótkim rękawem
Koszula damska z krótkim rękawem
46,54 zł
Marynarka dzianinowa
Marynarka dzianinowa
78,56 zł
Koszula z krótkim rękawem
Koszula z krótkim rękawem
33,65 zł
Bluzka w serek
Bluzka w serek
34,25 zł
Sukienka tkaninowa
Sukienka tkaninowa
47,59 zł
Wdzianko z długim rękawem
Wdzianko z długim rękawem
32,56 zł
Klasyczna koszula damska
Klasyczna koszula damska
48,59 zł
Plisowana bluzka szyfonowa
Plisowana bluzka szyfonowa
18,34 zł
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
23,99 zł
Kardigan na guziki 325
Kardigan na guziki 325
48,47 zł
Klasyczny sweterek w serek 026
Klasyczny sweterek w serek 026
18,95 zł
Koszula damska w modne wzory
Koszula damska w modne wzory
47,56 zł
Spódnica w grochy
Spódnica w grochy
62,46 zł
Wzorzysty kardigan 360
Wzorzysty kardigan 360
59,00 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl