Sukienka w łódkę

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 48,98 zł 48.98
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5.61337
Producent: -
Kod produktu: 1651

Opis

Oferujemy sukienkę bez rękawa z dekoltem w łódkę. Grafika na sukience to fantastyczne i nowatorskie motywy kwiatowe. Całość zapinana na ekspres na plecach. Sukienka wykonana z ciągliwej tkaniny. Miła, przyjemna i delikatna w dotyku. Doskonała na każdą okazję. Sukienka wspaniale prezentuje się w okresie letnim w połączeniu z wysokimi butami  i piękną fryzurą.

 

Skład surowca 100% poliester.

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiar.................................M........L.......XL.......XXL.......XXXL.......XXXXL

Długość całkowita.............99.....102...100......107........109.........107

Długość od pachy.............78......82.....84........83.........85...........85

Szerokość w biuście.........46......49.....50........55.........54...........58

Szerokość w pasie...........42......43.....44........50.........48...........52

Szerokość w biodrach......46......48.....48........55.........56...........56

Szerokość na dole...........49......50.....53........58.........57...........59

Opinie o produkcie (0)

Promocje
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
23,99 zł 14,99 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Golf z klamerką 042
Golf z klamerką 042
25,74 zł
Ażurowy nietoperz 229
Ażurowy nietoperz 229
33,65 zł
Koszula damska w paski
Koszula damska w paski
45,14 zł
Elegancka spódnica damska
Elegancka spódnica damska
9,99 zł
Bluzka zkapturem
Bluzka zkapturem
38,45 zł
Sukienka bez rękawa z wzorkiem
Sukienka bez rękawa z wzorkiem
68,42 zł
Wzorzysta sukienka damska
Wzorzysta sukienka damska
52,14 zł
Sukienka koperta z paskiem
Sukienka koperta z paskiem
98,93 zł
Elegancka koszula damska
Elegancka koszula damska
44,56 zł
Koszula z żabotami
Koszula z żabotami
41,93 zł
szt.
Elegancka koszula damska
Elegancka koszula damska
37,65 zł
Bluzka z kołnierzykiem i żabotem
Bluzka z kołnierzykiem i żabotem
46,38 zł
szt.
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl