Sukienka w łódkę

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 48,98 zł 48.98
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5.57687
Producent: -
Kod produktu: 1651

Opis

Oferujemy sukienkę bez rękawa z dekoltem w łódkę. Grafika na sukience to fantastyczne i nowatorskie motywy kwiatowe. Całość zapinana na ekspres na plecach. Sukienka wykonana z ciągliwej tkaniny. Miła, przyjemna i delikatna w dotyku. Doskonała na każdą okazję. Sukienka wspaniale prezentuje się w okresie letnim w połączeniu z wysokimi butami  i piękną fryzurą.

 

Skład surowca 100% poliester.

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiar.................................M........L.......XL.......XXL.......XXXL.......XXXXL

Długość całkowita.............99.....102...100......107........109.........107

Długość od pachy.............78......82.....84........83.........85...........85

Szerokość w biuście.........46......49.....50........55.........54...........58

Szerokość w pasie...........42......43.....44........50.........48...........52

Szerokość w biodrach......46......48.....48........55.........56...........56

Szerokość na dole...........49......50.....53........58.........57...........59

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
119,00 zł
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
139,00 zł
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
139,00 zł
szt.
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
179,00 zł
Kolorowy kardigan 421
Kolorowy kardigan 421
179,00 zł
Melanżowy kardigan 405
Melanżowy kardigan 405
279,00 zł
szt.
Kardigan  na guzik  z alpaką 408
Kardigan na guzik z alpaką 408
199,00 zł
Kardigan damski w litery 507CN
Kardigan damski w litery 507CN
159,00 zł
Klasyczny półgolf 367
Klasyczny półgolf 367
139,00 zł
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
119,00 zł
Sweterek wiązany na plecach 385
Sweterek wiązany na plecach 385
139,00 zł
Kardigan w prążek 426
Kardigan w prążek 426
179,00 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Czarna koszula damska z kwiecistym motywem
Czarna koszula damska z kwiecistym motywem
48,54 zł
Bluzka tkaninowa w kamienie
Bluzka tkaninowa w kamienie
29,48 zł
Wzorzysta koszula damska
Wzorzysta koszula damska
48,56 zł
Modny sweter z pieskiem 242
Modny sweter z pieskiem 242
19,99 zł
Sukienka z krawatem
Sukienka z krawatem
147,92 zł
Eleganckie długie spodnie
Eleganckie długie spodnie
38,99 zł
Zwiewna długa spódnica damska
Zwiewna długa spódnica damska
48,65 zł
sukienka tkaninowa w kwiaty
sukienka tkaninowa w kwiaty
102,35 zł
Golf z krótkim rękawem
Golf z krótkim rękawem
32,12 zł
Sukienka letnia w kwiaty
Sukienka letnia w kwiaty
57,56 zł
Bluzka pasek
Bluzka pasek
48,93 zł
Bluzka golf z długim rękawem
Bluzka golf z długim rękawem
35,65 zł
Bluzka tkaninowa drukowana
Bluzka tkaninowa drukowana
29,74 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl