Sukienka w łódkę

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 48,98 zł 48.98
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5.57687
Producent: -
Kod produktu: 1651

Opis

Oferujemy sukienkę bez rękawa z dekoltem w łódkę. Grafika na sukience to fantastyczne i nowatorskie motywy kwiatowe. Całość zapinana na ekspres na plecach. Sukienka wykonana z ciągliwej tkaniny. Miła, przyjemna i delikatna w dotyku. Doskonała na każdą okazję. Sukienka wspaniale prezentuje się w okresie letnim w połączeniu z wysokimi butami  i piękną fryzurą.

 

Skład surowca 100% poliester.

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiar.................................M........L.......XL.......XXL.......XXXL.......XXXXL

Długość całkowita.............99.....102...100......107........109.........107

Długość od pachy.............78......82.....84........83.........85...........85

Szerokość w biuście.........46......49.....50........55.........54...........58

Szerokość w pasie...........42......43.....44........50.........48...........52

Szerokość w biodrach......46......48.....48........55.........56...........56

Szerokość na dole...........49......50.....53........58.........57...........59

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
119,00 zł
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
139,00 zł
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
139,00 zł
szt.
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
179,00 zł
Kolorowy kardigan 421
Kolorowy kardigan 421
179,00 zł
Melanżowy kardigan 405
Melanżowy kardigan 405
279,00 zł
szt.
Kardigan  na guzik  z alpaką 408
Kardigan na guzik z alpaką 408
199,00 zł
Kardigan damski w litery 507CN
Kardigan damski w litery 507CN
159,00 zł
Klasyczny półgolf 367
Klasyczny półgolf 367
139,00 zł
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
119,00 zł
Sweterek wiązany na plecach 385
Sweterek wiązany na plecach 385
139,00 zł
Kardigan w prążek 426
Kardigan w prążek 426
179,00 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Bluzka tkaninowa drukowana
Bluzka tkaninowa drukowana
29,74 zł
Elegancki komplet damski
Elegancki komplet damski
128,45 zł
Klasyczna spódnica damska
Klasyczna spódnica damska
39,87 zł
Spódnica w kwiaty
Spódnica w kwiaty
54,98 zł
Bluzka marszczona suwak
Bluzka marszczona suwak
47,94 zł
Damski cienki sweterek ażurowy
Damski cienki sweterek ażurowy
84,34 zł
Modny sweter na suwak z kieszonkami 037
Modny sweter na suwak z kieszonkami 037
26,48 zł
Koszula damska w paski
Koszula damska w paski
45,14 zł
Spodnie damskie
Spodnie damskie
75,05 zł
Kurtka suwaki
Kurtka suwaki
171,00 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl