Sukienka letnia z krótkim rękawem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 56,43 zł 56.43
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 6.11057
Producent: -
Kod produktu: 1821

Opis

Klasyczna i elegancka sukienka z krótkim rękawem.  Zapinana z tyłu na ekspres.



Tabela Wymiarów


Rozmiar...............................36..........38.........40..........42...........44

Długość całkowita.................98...........100......101........102..........103

Długość od pachy....................74........77..........77.............78..........79

Szerokość biust.......................43..........45........48.............48............50

Szerokość w pasie....................37............39.........41.............42............44

Szerokość biodra......................45.........48.............50...........50...........52

Szerokość na dole..................44............47............48............50.........52

Długość rękawa........................9........10.............10...............11...........11

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Produkt dnia
Wzorzysty kardigan 360
Wzorzysty kardigan 360
59,00 zł
Sweter w łódkę i piękne warkocze
Sweter w łódkę i piękne warkocze
41,54 zł
Koszula ze swetrem
Koszula ze swetrem
42,65 zł
Sukienka w pasy
Sukienka w pasy
155,00 zł
Sukienka z plisowaniem
Sukienka z plisowaniem
89,99 zł
Kardigan z frędzlami 359f
Kardigan z frędzlami 359f
116,00 zł
Trendy bolerko
Trendy bolerko
127,64 zł
Koszula damska w modne wzory
Koszula damska w modne wzory
48,55 zł
Spódnica tkaninowa
Spódnica tkaninowa
33,45 zł
Spódnica z koronką
Spódnica z koronką
33,15 zł
Sukienka koperta z paskiem
Sukienka koperta z paskiem
98,93 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl