Sukienka letnia z krótkim rękawem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 56,43 zł 56.43
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 6.1772
Producent: -
Kod produktu: 1821

Opis

Klasyczna i elegancka sukienka z krótkim rękawem.  Zapinana z tyłu na ekspres.



Tabela Wymiarów


Rozmiar...............................36..........38.........40..........42...........44

Długość całkowita.................98...........100......101........102..........103

Długość od pachy....................74........77..........77.............78..........79

Szerokość biust.......................43..........45........48.............48............50

Szerokość w pasie....................37............39.........41.............42............44

Szerokość biodra......................45.........48.............50...........50...........52

Szerokość na dole..................44............47............48............50.........52

Długość rękawa........................9........10.............10...............11...........11

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Cienki golfik w paski 115
Cienki golfik w paski 115
27,93 zł
Golf z klamerkami 088
Golf z klamerkami 088
25,87 zł
Sweter tunika z zawijanym golfem
Sweter tunika z zawijanym golfem
49,87 zł
Ażurowy sweterek 300
Ażurowy sweterek 300
33,99 zł
Ażurowa tunika- wdzianko
Ażurowa tunika- wdzianko
76,87 zł
Sukienka tkaninowa
Sukienka tkaninowa
47,59 zł
Biała koszula damska z krótkim rękawem
Biała koszula damska z krótkim rękawem
41,78 zł
Koszula damska z rękawem 3/4
Koszula damska z rękawem 3/4
32,65 zł
Marynarka z krótkim rękawem
Marynarka z krótkim rękawem
48,99 zł
Koszula z długim rękawem
Koszula z długim rękawem
37,52 zł
Kolorowa sukienka damska
Kolorowa sukienka damska
45,65 zł
Produkt dnia
Komplet damski trzyczęściowy
Komplet damski trzyczęściowy
124,79 zł
Sukienka z krawatem
Sukienka z krawatem
147,92 zł
Spódniczka damska
Spódniczka damska
34,32 zł
Tunika z golfem w pasy 172
Tunika z golfem w pasy 172
33,65 zł
Sukienka dwukolorowa
Sukienka dwukolorowa
73,50 zł
Tunika w skośne pasy
Tunika w skośne pasy
67,84 zł
sukienka w grochy
sukienka w grochy
82,92 zł
Eleganckie rybaczki
Eleganckie rybaczki
38,75 zł
Bluzka tkaninowa w grochy
Bluzka tkaninowa w grochy
66,34 zł
szt.
Pelerynka 321
Pelerynka 321
39,95 zł
Bluzka tkaninowa w groszki
Bluzka tkaninowa w groszki
34,67 zł
Sukienka pasek koronka
Sukienka pasek koronka
44,67 zł
Sukienka tkaninowa
Sukienka tkaninowa
49,85 zł
kardigan na guzik 331g
kardigan na guzik 331g
96,00 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl