Sukienka letnia z krótkim rękawem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 56,43 zł 56.43
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 6.1772
Producent: -
Kod produktu: 1821

Opis

Klasyczna i elegancka sukienka z krótkim rękawem.  Zapinana z tyłu na ekspres.



Tabela Wymiarów


Rozmiar...............................36..........38.........40..........42...........44

Długość całkowita.................98...........100......101........102..........103

Długość od pachy....................74........77..........77.............78..........79

Szerokość biust.......................43..........45........48.............48............50

Szerokość w pasie....................37............39.........41.............42............44

Szerokość biodra......................45.........48.............50...........50...........52

Szerokość na dole..................44............47............48............50.........52

Długość rękawa........................9........10.............10...............11...........11

Opinie o produkcie (0)

Promocje
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
23,99 zł 14,99 zł
Produkt dnia
Spódniczka mini
Spódniczka mini
33,45 zł
Koszula w bardzo ciekawe kwiaty
Koszula w bardzo ciekawe kwiaty
38,98 zł
komplet marynarki i spódnicy
komplet marynarki i spódnicy
94,68 zł
Tunika dzianinowa bez rękawa.
Tunika dzianinowa bez rękawa.
33,75 zł
Sukienka tkaninowa
Sukienka tkaninowa
47,59 zł
Sweter w łódkę i piękne warkocze
Sweter w łódkę i piękne warkocze
41,54 zł
Trendy koszula damska
Trendy koszula damska
48,65 zł
Tunika z golfem w pasy 172
Tunika z golfem w pasy 172
33,65 zł
Ciepła kurtka z kieszeniami
Ciepła kurtka z kieszeniami
148,99 zł
Bluzka marszczona suwak
Bluzka marszczona suwak
47,94 zł
Kardigan w romby 338
Kardigan w romby 338
62,24 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl