Sukienka letnia z krótkim rękawem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 56,43 zł 56.43
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 6.1772
Producent: -
Kod produktu: 1821

Opis

Klasyczna i elegancka sukienka z krótkim rękawem.  Zapinana z tyłu na ekspres.



Tabela Wymiarów


Rozmiar...............................36..........38.........40..........42...........44

Długość całkowita.................98...........100......101........102..........103

Długość od pachy....................74........77..........77.............78..........79

Szerokość biust.......................43..........45........48.............48............50

Szerokość w pasie....................37............39.........41.............42............44

Szerokość biodra......................45.........48.............50...........50...........52

Szerokość na dole..................44............47............48............50.........52

Długość rękawa........................9........10.............10...............11...........11

Opinie o produkcie (0)

Promocje
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
23,99 zł 14,99 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Szyfonowa koszula damska
Szyfonowa koszula damska
47,56 zł
Golf z krótkim rękawem
Golf z krótkim rękawem
32,12 zł
Kardigan z długim tyłem 350
Kardigan z długim tyłem 350
118,00 zł
Bluza z kapturem i kieszonkami
Bluza z kapturem i kieszonkami
78,94 zł
Nabłyszczana sukienka na ramiączkach
Nabłyszczana sukienka na ramiączkach
59,45 zł
szt.
Koszula damska z krótkim rękawem
Koszula damska z krótkim rękawem
46,54 zł
Sukienka w kwiatki
Sukienka w kwiatki
65,37 zł
Koszula damska w drobne wzory
Koszula damska w drobne wzory
34,95 zł
Komplet damski trzyczęściowy
Komplet damski trzyczęściowy
124,79 zł
Krótki sweter w warkocze 368
Krótki sweter w warkocze 368
116,00 zł
Bluzka damska
Bluzka damska
48,57 zł
Extra tunika z rekawami w paski 207
Extra tunika z rekawami w paski 207
36,98 zł
Plisowana spódniczka mini
Plisowana spódniczka mini
32,64 zł
Zwiewna długa spódnica damska
Zwiewna długa spódnica damska
48,65 zł
sukienka w paski
sukienka w paski
88,93 zł
Bluzka tkaninowa kamienie
Bluzka tkaninowa kamienie
29,66 zł
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl