Sukienka letnia z krótkim rękawem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 56,43 zł 56.43
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 6.15412
Producent: -
Kod produktu: 1821

Opis

Klasyczna i elegancka sukienka z krótkim rękawem.  Zapinana z tyłu na ekspres.



Tabela Wymiarów


Rozmiar...............................36..........38.........40..........42...........44

Długość całkowita.................98...........100......101........102..........103

Długość od pachy....................74........77..........77.............78..........79

Szerokość biust.......................43..........45........48.............48............50

Szerokość w pasie....................37............39.........41.............42............44

Szerokość biodra......................45.........48.............50...........50...........52

Szerokość na dole..................44............47............48............50.........52

Długość rękawa........................9........10.............10...............11...........11

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
119,00 zł
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
139,00 zł
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
139,00 zł
szt.
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
179,00 zł
Kolorowy kardigan 421
Kolorowy kardigan 421
179,00 zł
Melanżowy kardigan 405
Melanżowy kardigan 405
279,00 zł
szt.
Kardigan  na guzik  z alpaką 408
Kardigan na guzik z alpaką 408
199,00 zł
Kardigan damski w litery 507CN
Kardigan damski w litery 507CN
159,00 zł
Klasyczny półgolf 367
Klasyczny półgolf 367
139,00 zł
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
119,00 zł
Sweterek wiązany na plecach 385
Sweterek wiązany na plecach 385
139,00 zł
Kardigan w prążek 426
Kardigan w prążek 426
179,00 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl