Sukienka letnia w łódkę

Dostępność: brak towaru
Cena: 55,87 zł 55.87
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5.555
Producent: -
Kod produktu: 1642

Opis

Nasz sklep internetowy prezentuje damską sukienkę z bez rękawa. Dekolt sukienki jest w kształcie litery "U". Całość pokrywają fantastyczne motywy kwiatowe w różnych barwnych kolorach. Sukienka jest delikatna i ciągliwa. Wspaniale zachowuje się podczas użytkowania. Idealna na każdą ważną i mniej ważną okazję. Ślicznie prezentuje się z wysokimi butami i bransoletką.

 

Skład surowca 100% poliester.

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiar............................S.......M.......L.......XL.......XXL.......XXXXL

Długość całkowita..........100...100...102.....103......104........110

Długość od pachy..........79......79....81.......82........84..........87

Szerokość w biuście.......44......46....49.......52........55..........61

Szerokość w pasie.........40......42....45.......47........49..........54

Szerokość w biodrze......45......48....52.......55........56..........61

Szerokość na dole..........52......52....53.......55........56..........61

Opinie o produkcie (0)

Promocje
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
23,99 zł 14,99 zł
Bestsellery
Modna koszula damska
Modna koszula damska
22,69 zł
Trendy sweterek w łódkę 074
Trendy sweterek w łódkę 074
26,10 zł
Ażurowy nietoperz z golfem 226
Ażurowy nietoperz z golfem 226
47,85 zł
Serek z warkoczem 079 -
Serek z warkoczem 079 -
34,23 zł
Sweter na suwak perła 017
Sweter na suwak perła 017
23,63 zł
Elegancka koszula damska
Elegancka koszula damska
19,45 zł
Sweter ażurowy 342
Sweter ażurowy 342
37,84 zł
Spódnica damska tkaninowa
Spódnica damska tkaninowa
38,43 zł
Gładka koszula damska
Gładka koszula damska
20,68 zł
Produkt dnia
Sweter w warkocze 335
Sweter w warkocze 335
59,65 zł
Elegancka spódnica damska
Elegancka spódnica damska
47,26 zł
Sukienka tkaninowa
Sukienka tkaninowa
46,12 zł
Koszula z ozdobnym guzikiem
Koszula z ozdobnym guzikiem
47,42 zł
Bluzka pasek
Bluzka pasek
48,93 zł
Elegancka bluzka damska
Elegancka bluzka damska
36,85 zł
Sweter w serek tunika
Sweter w serek tunika
28,96 zł
Tunika dzianinowa bez rękawa.
Tunika dzianinowa bez rękawa.
33,75 zł
Modne bolerko z rękawem 3/4
Modne bolerko z rękawem 3/4
61,93 zł
Elegancka koszula damska
Elegancka koszula damska
44,56 zł
Trendy koszula damska
Trendy koszula damska
48,65 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl