Sukienka dwukolorowa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 73,50 zł 73.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 6.33
Producent: -
Kod produktu: 1620

Opis

W naszym sklepie internetowym prezentujemy sukienkę damską dwukolorowa z rękawem 3/4. Zrobiona z uciągliwej dzianiny. Sukienka posiada zapięcie na plecach na ekspres. W okolicach dekoltu w literę "U" znajduje się lekkie marszczenie. Materiał idealnie dopasowuje się do ciała i sylwetki. Sukienka wspaniale komponuje się z baletkami bądź szpilkami.

 

Skład surowca 60% wiskoza, 35% poliester i 5% elastan.

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiar.................................36.....38.....40.....42.....44.....46

Długość całkowita.................96......97....98....100....102...105

Szerokość w biuście.............42.....44.....46.....48.....51.....54

Szerokość w pasie...............37.....39.....42.....44.....46.....50

Szerokość na dole...............45.....48.....50.....52.....53.....54

Długość rękawa całkowita.....36.....38.....39.....40.....40.....42

Długość rękawa od pachy.....31.....31.....32.....32.....34.....33

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
119,00 zł
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
139,00 zł
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
139,00 zł
szt.
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
179,00 zł
Kolorowy kardigan 421
Kolorowy kardigan 421
179,00 zł
Melanżowy kardigan 405
Melanżowy kardigan 405
279,00 zł
szt.
Kardigan  na guzik  z alpaką 408
Kardigan na guzik z alpaką 408
199,00 zł
Kardigan damski w litery 507CN
Kardigan damski w litery 507CN
159,00 zł
Klasyczny półgolf 367
Klasyczny półgolf 367
139,00 zł
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
119,00 zł
Sweterek wiązany na plecach 385
Sweterek wiązany na plecach 385
139,00 zł
Kardigan w prążek 426
Kardigan w prążek 426
179,00 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Bluzka dzianinowa z nadrukiem
Bluzka dzianinowa z nadrukiem
38,45 zł
Szykowna sukienka
Szykowna sukienka
161,13 zł
Tunika w serek z paskami 176
Tunika w serek z paskami 176
28,48 zł
Tunika ze sznurkiem
Tunika ze sznurkiem
98,99 zł
Kurtka
Kurtka
129,15 zł
Marynarka damska
Marynarka damska
95,00 zł
Serek z warkoczami 156 -
Serek z warkoczami 156 -
34,23 zł
Kardigan na guziki 340
Kardigan na guziki 340
51,75 zł
Spódnica z żabotami
Spódnica z żabotami
99,92 zł
Sweter w listki
Sweter w listki
34,11 zł
Kardigan z frędzlami 324
Kardigan z frędzlami 324
48,45 zł
Ażurowa tunika w łódkę 181
Ażurowa tunika w łódkę 181
44,84 zł
Tunika dzianinowa bez rękawa.
Tunika dzianinowa bez rękawa.
33,75 zł
Szyfonowa koszula damska
Szyfonowa koszula damska
46,57 zł
Kardigan w drobne wzorki 323
Kardigan w drobne wzorki 323
96,00 zł
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl