Sukienka dwukolorowa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 73,50 zł 73.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 6.33
Producent: -
Kod produktu: 1620

Opis

W naszym sklepie internetowym prezentujemy sukienkę damską dwukolorowa z rękawem 3/4. Zrobiona z uciągliwej dzianiny. Sukienka posiada zapięcie na plecach na ekspres. W okolicach dekoltu w literę "U" znajduje się lekkie marszczenie. Materiał idealnie dopasowuje się do ciała i sylwetki. Sukienka wspaniale komponuje się z baletkami bądź szpilkami.

 

Skład surowca 60% wiskoza, 35% poliester i 5% elastan.

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiar.................................36.....38.....40.....42.....44.....46

Długość całkowita.................96......97....98....100....102...105

Szerokość w biuście.............42.....44.....46.....48.....51.....54

Szerokość w pasie...............37.....39.....42.....44.....46.....50

Szerokość na dole...............45.....48.....50.....52.....53.....54

Długość rękawa całkowita.....36.....38.....39.....40.....40.....42

Długość rękawa od pachy.....31.....31.....32.....32.....34.....33

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
119,00 zł
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
139,00 zł
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
139,00 zł
szt.
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
179,00 zł
Kolorowy kardigan 421
Kolorowy kardigan 421
179,00 zł
Melanżowy kardigan 405
Melanżowy kardigan 405
279,00 zł
szt.
Kardigan  na guzik  z alpaką 408
Kardigan na guzik z alpaką 408
199,00 zł
Kardigan damski w litery 507CN
Kardigan damski w litery 507CN
159,00 zł
Klasyczny półgolf 367
Klasyczny półgolf 367
139,00 zł
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
119,00 zł
Sweterek wiązany na plecach 385
Sweterek wiązany na plecach 385
139,00 zł
Kardigan w prążek 426
Kardigan w prążek 426
179,00 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Koszula damska w modne wzory
Koszula damska w modne wzory
47,56 zł
Bluzka z nadrukiem
Bluzka z nadrukiem
59,34 zł
Sweter w prążek na guziki 062
Sweter w prążek na guziki 062
33,65 zł
Sukienka mucha
Sukienka mucha
39,74 zł
Spodnie damskie
Spodnie damskie
75,05 zł
Elegancka koszula damska
Elegancka koszula damska
48,56 zł
Kamizelka na podszewce
Kamizelka na podszewce
38,65 zł
Modne bolerko z rękawem 3/4
Modne bolerko z rękawem 3/4
61,93 zł
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
Kangurka na suwak w extra paseczki 198
23,99 zł
Sukienka w łódkę
Sukienka w łódkę
87,34 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl