Sukienka dwukolorowa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 73,50 zł 73.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 6.33
Producent: -
Kod produktu: 1620

Opis

W naszym sklepie internetowym prezentujemy sukienkę damską dwukolorowa z rękawem 3/4. Zrobiona z uciągliwej dzianiny. Sukienka posiada zapięcie na plecach na ekspres. W okolicach dekoltu w literę "U" znajduje się lekkie marszczenie. Materiał idealnie dopasowuje się do ciała i sylwetki. Sukienka wspaniale komponuje się z baletkami bądź szpilkami.

 

Skład surowca 60% wiskoza, 35% poliester i 5% elastan.

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiar.................................36.....38.....40.....42.....44.....46

Długość całkowita.................96......97....98....100....102...105

Szerokość w biuście.............42.....44.....46.....48.....51.....54

Szerokość w pasie...............37.....39.....42.....44.....46.....50

Szerokość na dole...............45.....48.....50.....52.....53.....54

Długość rękawa całkowita.....36.....38.....39.....40.....40.....42

Długość rękawa od pachy.....31.....31.....32.....32.....34.....33

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Golf z klamerkami 088
Golf z klamerkami 088
25,87 zł
Cienki golfik w paski 115
Cienki golfik w paski 115
27,93 zł
Satynowa koszula z krótkim rękawem
Satynowa koszula z krótkim rękawem
36,45 zł
Letnia sukienka damska
Letnia sukienka damska
65,42 zł
Tkaninowa sukienka
Tkaninowa sukienka
52,15 zł
Tkaninowa sukienka damska
Tkaninowa sukienka damska
59,45 zł
Koszula z ozdobnym guzikiem
Koszula z ozdobnym guzikiem
47,42 zł
Sweter na suwak perła 017
Sweter na suwak perła 017
23,63 zł
Sukienka zebra
Sukienka zebra
52,16 zł
Tunika bezrękawnik serek
Tunika bezrękawnik serek
47,93 zł
Ażurowy sweterek 300
Ażurowy sweterek 300
33,99 zł
Sweter tunika z zawijanym golfem
Sweter tunika z zawijanym golfem
49,87 zł
Produkt dnia
Trendy kangurka w paseczki
Trendy kangurka w paseczki
69,39 zł
Wzorzysta koszula damska
Wzorzysta koszula damska
48,56 zł
Eleganckie rybaczki
Eleganckie rybaczki
38,75 zł
Sweter na suwak perła 017
Sweter na suwak perła 017
23,63 zł
Wzorzysta sukienka damska
Wzorzysta sukienka damska
52,14 zł
sweterek na guziki
sweterek na guziki
37,22 zł
Super trendy sweter z kapturem z sitodrukiem 238n
Super trendy sweter z kapturem z sitodrukiem 238n
19,99 zł
Śliczny bezrękawnik 278
Śliczny bezrękawnik 278
28,34 zł
Sukienka z biżuterią
Sukienka z biżuterią
98,99 zł
Plisowana spódniczka mini
Plisowana spódniczka mini
32,64 zł
Koszula w małe i duże wzorki
Koszula w małe i duże wzorki
64,56 zł
szt.
Tunika z golfem i paskiem 174
Tunika z golfem i paskiem 174
34,52 zł
Sweter ażurowy 342
Sweter ażurowy 342
37,84 zł
Trendy spódnica damska
Trendy spódnica damska
14,99 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl