Sukienka bez rękawa z wzorkiem

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 68,42 zł 68.42
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5.12
Producent: -
Kod produktu: 1730

Opis

Sukienka bez rękawów która na froncie ma śliczne wzorki przypominające kwiatki i listki. Sukienka w pasie ma linię z wcześniej wymienionym wzorkiem. Całość sukienki zapinana jest na ekspres na plecach. Bardzo dobrze układa się na ciele.


Skład surowca 65% bawełna i 35% poliester.


Tabela Wymiarów


Rozmiar...........................36......38......40......42......44

Długość całkowita.............94......98......99.....102....103

Długość od pachy............74......77......78......80......81

Szerokość w biuście........42......44......47......49......51

Szerokość w pasie...........37......39......41......44......46

Szerokość w biodrach.....44......48......50......53......56

Szerokość na dole...........46......47......49......51......53

Produkty które mogą być interesujące

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
119,00 zł
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
139,00 zł
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
139,00 zł
szt.
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
179,00 zł
Kolorowy kardigan 421
Kolorowy kardigan 421
179,00 zł
Melanżowy kardigan 405
Melanżowy kardigan 405
279,00 zł
szt.
Kardigan  na guzik  z alpaką 408
Kardigan na guzik z alpaką 408
199,00 zł
Kardigan damski w litery 507CN
Kardigan damski w litery 507CN
159,00 zł
Klasyczny półgolf 367
Klasyczny półgolf 367
139,00 zł
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
119,00 zł
Sweterek wiązany na plecach 385
Sweterek wiązany na plecach 385
139,00 zł
Kardigan w prążek 426
Kardigan w prążek 426
179,00 zł
Bestsellery
Produkt dnia
sukienka w paski
sukienka w paski
88,93 zł
Koszula damska w kwiatki
Koszula damska w kwiatki
47,56 zł
Sweter z dwoma warkoczami 309
Sweter z dwoma warkoczami 309
36,89 zł
Wzorzysta spódnica damska
Wzorzysta spódnica damska
48,95 zł
Kurtka na guziki
Kurtka na guziki
168,75 zł
szt.
Sukienka pasek koronka
Sukienka pasek koronka
44,67 zł
Sukienka tkaninowa
Sukienka tkaninowa
47,59 zł
Sukienka 3/4 rękaw
Sukienka 3/4 rękaw
73,50 zł
Spódnica damska dzianinowa
Spódnica damska dzianinowa
34,34 zł
Modna tunika z paseczkiem
Modna tunika z paseczkiem
33,12 zł
Klasyczny sweter na suwak  001
Klasyczny sweter na suwak 001
26,53 zł
Cienki golfik 029
Cienki golfik 029
24,99 zł
Sukienka koperta z paskiem
Sukienka koperta z paskiem
98,93 zł
Elegancka sukienka
Elegancka sukienka
99,98 zł
Sukienka zebra
Sukienka zebra
52,16 zł
Bluzka z pieknymi żabotami
Bluzka z pieknymi żabotami
46,84 zł
Sweter koperta z motylkiem 171
Sweter koperta z motylkiem 171
25,84 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl