Kurtka pikowana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 282,90 zł 282.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 7.3
Producent: -
Kod produktu: 1591

Opis

W naszym sklepie internetowym prezentowana jest zimowa kurtka damska. Jest ona bardzo ocieplana z zapinaniem an ekspres oraz napy. Kurteczka posiada naturalny miły kołnierz oraz liczne, funkcjonalne kieszenie. Kurtka jest również zapinana z przodu na pasek. Wspaniała, miła i przyjemna w dotyku zapewnia komfort i wygodę. Idealna na mroźne zimowe dni.

 

Skład surowca 55% PV i 45% wiskoza.

 

Tabela Wymiarów

 

Rozmiar............................S......M......L......XL

Długość całkowita............65....66.....67.....70

Długość od pachy.............41....43.....43.....43

Szerokość w biuście..........46....49.....50.....54

Szerokość w pasie.............40....42.....44.....47

Szerokość w biodrze..........49...49.....52.....54

Szerokość na dole..............52....55.....57....60

Długość rękawa.................63....62.....63....66

Długość rękawa od pachy...44....47.....48...48

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
Sweterek krótki z przodu długi z tyłu 419
119,00 zł
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
Sweterek z półgolfikiem oraz muszką 513
139,00 zł
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
Cienki kardigan w paski z kapturem 425
139,00 zł
szt.
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
Kolorowy kardigan damski z kapturem 404K
179,00 zł
Kolorowy kardigan 421
Kolorowy kardigan 421
179,00 zł
Melanżowy kardigan 405
Melanżowy kardigan 405
279,00 zł
szt.
Kardigan  na guzik  z alpaką 408
Kardigan na guzik z alpaką 408
199,00 zł
Kardigan damski w litery 507CN
Kardigan damski w litery 507CN
159,00 zł
Klasyczny półgolf 367
Klasyczny półgolf 367
139,00 zł
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
Cienki sweterek z odkrytymi plecami 420
119,00 zł
Sweterek wiązany na plecach 385
Sweterek wiązany na plecach 385
139,00 zł
Kardigan w prążek 426
Kardigan w prążek 426
179,00 zł
Bestsellery
Produkt dnia
Sukienka w łódkę
Sukienka w łódkę
48,98 zł
Kamizelka na podszewce
Kamizelka na podszewce
38,65 zł
Elegancka spódnica damska
Elegancka spódnica damska
9,99 zł
Golf z haftem i sitodrukiem 063
Golf z haftem i sitodrukiem 063
36,54 zł
Kurtka z kieszeniami na guziki
Kurtka z kieszeniami na guziki
151,30 zł
Elegancka koszula damska
Elegancka koszula damska
44,56 zł
Marynarka damska
Marynarka damska
95,00 zł
Kardigan z frędzlami 324
Kardigan z frędzlami 324
48,45 zł
Kardigan na guziki 340
Kardigan na guziki 340
51,75 zł
Modne bolerko
Modne bolerko
72,34 zł
Modna sukienka
Modna sukienka
34,89 zł
Ażurowy kardigan 344
Ażurowy kardigan 344
47,85 zł
Nabłyszczana sukienka na ramiączkach
Nabłyszczana sukienka na ramiączkach
59,45 zł
szt.
Elegancka koszula w paski
Elegancka koszula w paski
48,65 zł
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
POLEĆ ZNAJOMEMU

POLEĆ ZNAJOMEMU

wpisz e-mail swojego znajomego i poleć nasz sklep
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl